HAKKIMIZDA

İstanbul Sultanbeyli'de 2005 yılında başladığımız sektörde Yıldız Pen adıyla genç ve dinamik kadromuz ile müşterilerine hizmet vermeye başladı.

YILDIZ PEN

Yıldız Pen; Pvc kapı ve Pencere sistemleri, Alüminyum Doğrama, Balkon ve Merdiven Korkuluk sistemleri, Panjur sistemleri, Pvc Oda Kapıları ve Sineklik vb. gibi ürünler ile faaliyet alanını sürekli genişleterek profesyonel ekibiyle "Kaliteli ve Zamanında" iş anlayışıyla başarılı hizmetler vermeyi amaçlamaktadır. Kuruluşundan bugüne kadar teknolojik ve sektörel gelişmelerin ve yeniliklerin yakın takipçisi olup bu yönde bilgi birikimini ve gelişimini sürdürmektedir.
Firma olarak en iyi reklam "Müşteri Memnuniyeti" anlayışıyla malzeme seçiminde titizliği, dürüst ticaret konusundaki hassasiyeti ve müşterilerimizden aldığımız güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerimize her zaman en iyiyi, en uygun fiyatlarla sunmayı hedefliyoruz.
Kalite anlayışından hiçbir zaman taviz vermeyen ve birinci ilkesi müşteri memnuniyeti olan firmamız sizlere uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir. Her YILDIZ PEN ürünü senelerin getirdiği tecrübelerin sonucudur. Bunu ürünlerimizdeki işçiliklerde görebilir, konfor, ses, ısı izolasyonu ve eşsiz performanslarında hissedebilirsiniz.
Tüm işlerimiz YILDIZ PEN garantisinde olup, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için öncelikli hedefimizdir.

YILDIZ PEN

Misyonumuz

Sektörde kaliteli iş yaparak bilinir olmayı, çok reklam vererek bilinir olmaya tercih ediyoruz. Kaliteli iş hedefimizi; projelendirme, satış ve pazarlama, imalat, teslimat, teslim sonrası garanti ve son olarak müşteri teknik destek hizmetine kadarki süreçleri birbiri ile bağlantılı ve minimum sorun hedefi ile planlayarak belirliyoruz. Projelerimizin tamamında en yenilikçi ve en teknolojik ürünleri, kültürümüzün ve geleneklerimizin değerleri ile birleştiriyor, örnek gösterilen, sektöre öncülük yapacak yaşanabilir projeler üretiyoruz. Bütün olarak bakıldığında bu duruşumuzun gereği olarak "gerçek bir marka olmanın tek yolunun, eksiksiz ve gerçek bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve mükemmeli yakalamak" olduğuna inanıyoruz.

Vizyonumuz

Yurtiçinde ve yurtdışında gerçekleştirecek olduğumuz projelerde kaliteli imalat ve zamanında teslim prensiplerimizden hiç taviz vermeden üretim yapmaya devam etmek.
Alıcısına da kazandıracak fiyat üzerinden pazarlama yaparak yatırımcılarımıza değer üretmek.Geleneksel aile değerlerini koruyarak projelerimizde modern ve yaşanabilir alanlar oluşturmak.
Satış ve teslim sonrası müşteri memnuniyet oranımızı en yüksek seviyede tutarak markalaşma sürecini planlamak, yürütmek, geliştirmek ve sürekli iyileştirmek.Tüm bunların paralelinde, sektöre her konuda öncülük eden bir kurum olmaktır.

Ücretsiz Fiyat Almak İçin


0 539 372 53 82

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek