PVC Pencere ve Kapı Sistemleri


PVC Pencere Sistemleri

Pvc pencere sistemleri binaların dış ortamlara bakan yüzeylerinde kullanılmaktadır. Pvc kapılar ise balkon kapıları gibi dış ortamlara açılan yerlerde kullanılabildiği gibi banyo ve wc kapıları gibi iç ortamlarda da kullanılabilmektedirler. Ebatları bakımından yeterli büyüklüğe sahip pvc pencerelerde; rüzgar yüküne dayanımı, hava ve su geçirimsizliği özellikleri ile kapı kanat profili kullanılması zorunludur.Pvc Kapı

Şık görünümü, kaliteli malzemeler ile üretilen membran pvc kapılar, uzun süredir çok tutulan modeller arasında. Yıldız Pen farkı ile en iyi kapılar sizinde hakkınız. Pvc kapı, kanserojen madde içermez, PVC’den üretilir.Aslında diğer adı da pvc kapıdır. Yüksek ısının mdfye uygulanması sonucu üretilmektedir. Ürettiğimiz membran pvc kapılar ısı ve suya karşı önemli derecede dayanıklıdır. Genellikle lake, ahşap, laminant kapılara göre daha kalın bir yapıya sahiptir.Yıldız Pen le Rahat Edin

Farklı renk çeşitleri ve zengin profil seçenekleriyle, yapılarınızın değerini arttıracak Yıldız Pen pencereler sizleri bekliyor.
Farklı Renk Seceneği
Tasarım ve işlevselliğin buluşması...
En yeni teknolojilerle üretilen pencerelerimiz sayesinde, yaşam alanınızı kendi zevkinize göre şekillendirmekte artık özgürsünüz. Kış ve yaz aylarında yaklaşık yüzde 40'a kadar enerji tasarrufu sağlayan Pakpen Pencere Sistemleri, güvenliği ve tasarrufu bir arada sunuyor. 7 farklı pencere alternatifi sayesinde her zevke hitap ediyor.
Yıldız Pen Projeye özel üretim
Yıldız Pen Zengin renk seçenekleri
Yıldız Pen Farklı açılış alternatifleri
Yıldız Pen Benzersiz güvenlik sistemleri
Yıldız Pen Yeni nesil conta istemi ile hem dünyaya olan görüş açınız değişecek, hem ses kirliliğinden kurtulacak, hem de enerji tasarrufu yapacaksınız.

Ücretsiz Ölçü ve Fiyat Teklifi İçin


0 539 372 53 82

Call Now ButtonAra
×

Powered by WhatsApp Chat

× Canlı Destek