Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemleri


Otomatik Panjur ve Kepenk Sistemleri

Otomatik Kepenk ve Otomatik Panjur Sistemleri sizlere göre tasarlıyor ve montajlıyoruz.
Teknolojinin gelişmesi ile birlikte artık her şey otomatik hale dönüşüyor. Her sektör teknolojiye ayak uydururken bunlardan biride Otomatik Kepenk ve Panjur sistemleri de gelişmesini sürdürüyor. Artık şık ve estetik görünümler daha da önem arz ediyor. Modüler yapılara sahip sistemlerde daha çok kullanılıyor. Kepenk ve Panjur sistemleri tüm mekanlara uyum sağlayabilirken montajı da kolay oluyor.
Malzemelerimiz çelik ve alüminyumdan yapılıyor. Ürünlerimiz kesinlikle paslanmaz malzemelerden oluşmaktadır. Tüm iş yerlerinde, fabrikalarda, sanayi bölgelerinde ürünlerimiz rahtlıkla kullanılabilir.
Alüminyum Panjur Sistemleri Alüminyum Panjurlar yalıtımı sağlayarak kışın soğuktan yazın ise sıcaktan korur. Binaya bağlı olarak, ısısal izolasyonda faturalarınızı düşürür. Panjurlarınız yağmur, kar ve rüzgar gibi doğa olaylarına karşı evinizi etkin bir şekilde korur. Panjurlarınız karlı ve buzlu havalarda, pencerenizle kapalı panjur arasında kalan boşluk sayesinde yalıtım sağlayarak, içeride daha sıcak bir ortam yaratılmasına yol açarak daha rahat bir yaşam sağlar.Özellikleri
Gürültüye karşı koruma
Mahremiyetinizi artırır
Isıya ve güneş ışınlarına karşı korur
Değer kazandırır
Koruma ve Güvenlik
Konfor
Otomatik Panjur Sistemi
Alüminyum ve poliüretanlı profiller Isı ve ses izolasyonu Çeşitli renk alternatifleri Toza ve güneşe karşı koruma Hırsızlara karşı emniyetli ve güvenli.
Özellikleri
Uzaktan kumanda ve buton sistemi
Motorlu ve motorsuz uygulama
Göze hitap eden estetik görünüm
Elektrik kesintisinde manüel kullanım özelliği.

Yıldız Pen Ücretsiz Ölçü ve Teknik Servis İçin


0 539 372 53 82